Підручник Математика Алгебра і початки аналізу та геометрія 11 клас Рівень стандарту Нелін, Є. П.; Долгова, О. Є. (2019)

Підручник Математика Алгебра і початки аналізу та геометрія 11 клас Рівень стандарту Нелін, Є. П.; Долгова, О. Є. (2019)

Мова навчання Українська

Автор Нелін, Є. П.; Долгова, О. Є.

Видавництво Харків "Ранок"

Рік видання 2019

Кількість сторінок 310

Джерело https://lib.imzo.gov.ua

УВАГА!

Авторське право:

Всі книги представлені виключно для ознайомлення і повинні бути видалені з Вашого комп'ютера чи будь-якого іншого носія інформації відразу після поверхневого ознайомлення із змістом.

Копіюючи чи зберігаючи представлені книги, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони.

Публікація даних документів не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород, а являється рекламою паперового аналога продукту.

Правовласникам:

Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви являєтесь автором якогось із представлених документів і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, зв'яжіться з автором сайту (реквізити для зв'язку можна знайти на сайті). Я радий буду прочитати Ваші побажання та прийняти міри щодо владнання непорозумінь.