ІСТОРІЯ САЙТУ

Розповім Вам про себе, оскільки вже тривалий час публікую тут власні розробки уроків: як все розпочалося і чому вирішив створити сайт, який  наповнюю власними розробками уроків.

Чому вчитель 309 днів на рік працює цілодобово і цього не помічають, але розмови про 56 днів відпустки, протягом яких він ледь встигає перевести подих, аж зашкалюють?

Чи маю я право вдома займатися домашніми справами?

Чи маю я право на спілкування з сім’єю у свій вільний від роботи час?

Чи маю я право після роботи почитати книгу?

Чи, взагалі, я маю право працювати тільки на роботі?Такі запитання я постійно задавав собі, коли о 4-й ранку вставав і швидко збирався на автобус, аби вчасно добратися на роботу у школу, та коли повертався у сутінках додому. Коли я працював молодим спеціалістом, мене вдома рідні взагалі не бачили. А якщо і бачили, то тільки за підготовкою до мого наступного робочого дня. Іноді, щоб гарно підготуватися, в мене взагалі не було часу навіть на сон.

В такі моменти я заздрив людям інших професій  – вони приходять на роботу, беруть свій робочий інструмент, працюють, а потім ідуть собі спокійно додому відпочивати.

Отже, в мене виникло бажання мати такий «робочий інструмент». Так я почав шукати розробки уроків з математики. Шукав довго, багато чого спробував, але не знайшов взагалі нічого, щоб задовольняло мої потреби. Тому вирішив створити власний «ідеальний» інструмент. Але ж як створити такий потрібний інструмент, щоб він був щодня новим? На великий подив, на створення одного такого «ідеального» уроку я витратив аж 14 днів! Як підготуватися до 5-8 уроків на день, якщо створення одного уроку триває 14 днів?

Саме в цей момент, одразу після серпневої конференції і мого призначення на нове місце роботи в новій школі, до мене прибігли колишні учні і просто неймовірно здивували. Досі пам’ятаю їх слова вдячності і як вони казали, що дуже заздрять моїм новим учням. Це мене неймовірно розчулило! В цей момент я вирішив, що працювати вчителем (як і мої батьки) – моє покликання. Так було створено сайт «Математика НОВА» і перший курс на сайті – це курс геометрії для 8 класу (це клас саме тих учнів, котрі приїхали подякувати - ось чому створення уроків розпочалося саме із 8-го класу).

На початку існування сайту уроки були безкоштовними, а часу в мене стало ще менше. Мрія, що колись настане день, коли я буду готовий до всіх уроків і матиму можливість побути із сім’єю, мене не покидала. Тому я не припиняв створювати свої уроки і навіть вирішив зробити їх ще кращими. На новий ноутбук були витрачені всі відпускні кошти (думаю, всім знайоме відчуття, коли стара техніка просто вимикається під час роботи і потрібно починати все спочатку). Тому було встановлено символічну плату за підписку на розробки уроків.

З кожним роком витрати на утримання сайту тільки збільшуються, оскільки щомісяця витрачаються кошти на підписки за програмне забезпечення, яким я користуюся для створення уроків, утримання сайту і ще багато інших нових речей, з якими довелося познайомитися в процесі роботи над сайтом).

За час існування сайту було створено наступні розробки:

>> Геометрія 7 клас (НУШ)

>> Геометрія 8 клас

>> Геометрія 9 клас

>> Геометрія 11 клас

>> Алгебра і початки аналізу 10 клас 

>> Алгебра і початки аналізу 11 клас

У 2024-2025 н.р. працюю алгеброю для 7 класу НУШ (нова українська школа). Сподіваюся, що результат моєї праці зможе допомогти і Вам, шановні колеги, мати вдома хоч трішки вільного часу для сім’ї, улюбленої книги, домашніх справ. Адже відпочивати потрібно всім і робота має залишатися на роботі.

Якщо у Вас виникли певні запитання, то Ви завжди можете мені написати: